CEYDA ORGANİZASYON

NİŞAN SÖZ APERATİF YEMEKLER

Yemekli organizasyonlarda tercihe göre yemek menüsü hazırlanabilir veya aperatif atıştırmalıklar ile kokteyl tarzında bir sunum yapılabilir .
Aperatif olarak tuzlu ve tatlı kurabiyeler , zeytinyağlı çeşitleri , börekler , salatalar hazırlanır ve sunum tabaklarına yerleştirilir .

Aperatif yemeklerin yanında içecek masası kurulur . Soğuk içecekler servis masasından karşılanırken , çay ihtiyacı kurulacak çay kazanından sağlanır .

Aynı zamanda yemek servisi için servis masası kurulum , servis masası ekipman temini yapmaktayız .

Yemek organizasyonu yapacağınız yeterli masa ve sandalyeniz yoksa masa sandalye sayfamızdan gerekli adet kadar kiralama işlemi yapabilirsiniz .

Açık büfe servislerde misafirler servis masasına gelerek istedikleri çeşitlerden aperatif yemeklerini ve içeceklerini tabaklarına alırlar .

İsteğe bağlı olarak her misafir için standart menü içerecek şekilde tabakları da biz hazırlayıp yiyecek ve içecek servisi yapabiliriz .

Sizin aperatif menü tercihleriniz neler bizi ararsanız birlikte karar verebiliriz . Misafirlerin getirdiği yiyeceklerde isteğe bağlı olarak servis tabaklarına dahil edilebilir .

Organizasyondan önce müsafirleriniz geldi ve organizasyona daha vakit var . Bu durumda pilav-et tarzı menülerle organizasyona gelen misafirlere yemek servisi yapılabilir.

Organizasyonlarınızdaki catering hizmetleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz .

 

Çevrimiçi alışveriş için online satış sayfamızı ziyaret edin . Türkiye geneli anlaşmalı kargo ile gönderim yapılır.

Bizi Sosyal Medya hesaplarımızdan takip edin ...

                  

Soğukpınar mah. Ihlamur cad. No: 33/B Çekmeköy - İstanbul Tel , Whats app : 532 577 16 15

(Ofisimize gelmeden önce Telefon ve Whats app ile arayarak randevu alınız)

 CEYDA ORGANİZASYON