CEYDA ORGANİZASYON

Masa Sandalye Kiralama

Masa sandalye kiralama için öncelikle masa düzeni , bir masada kaç kişi oturacağına karar verilmesi gerekiyor .

Bahçe ortamında bir organizasyon düşünürseniz ve alan genişse 10 kişilik yuvarlak banket masa , üzeri beyaz örtü örtülerek hazırlanır . Beyaz örtü yerine masa üzeri dantel kapak örtüsüde kullanılabilir . Masalar arası mesafe ve oturma planına göre dizayn edilir.

Evinizde veya kapalı bir ortamda organizasyon yapacaksanız dikdörgen ahşap masalardan kiralama yapabilirsiniz . 70x100 , 70x110 , 70x120 ölçüleri vardır.

Zevkinize göre tiffany sandalye , ahşap sandalye , plastik sandalye çeşitlerinden birini tercih edebilirsiniz .

Tiffany sandalye ve ahşap sandalye üzerine minder konularak süsleme yapılabilir . Plastik sandalyede ise sandalye giydirme işlemi uygulanabilmektedir .

Konsepte uygun olarak istenilen renkte fiyonk süslemesi yapılabilir .

Masa ve sandalye seçimini yaptıktan sonra masa üstü konsept nasıl olacak karar vermek gerekiyor . Şamdan süsleme , servis takımı , masa üzeri supla süsleme önemlidir . Ayrıca canlı çiçek masa süslemesi , yapay çiçek masa süslemesi, çiçekli tag süsleme, balon tag süsleme yapmaktayız .

Masa ve sandalyeden sonra mekan süslemesi yapılarak davet ortamında bir bütünlük sağlanır .

Ürünlerin nakliye , hammaliye , kurulum ve toplama işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır .

Kiralanacak Masa ve sandalye sayısı ve tipini , organizasyon tarih ve yerini bize ilettiğinizde fiyat çalışması yaparak kısa sürede size bilgi vermekteyiz .

Masa ve sandalye kiralama hizmetine ek olarak çiçekli tag süsleme , nişan masası süsleme , gelin yolu süsleme , ses sistemi dj , fotoğraf çekim ile organizasyonlara renk katabilirsiniz .

Evde bir organizasyon planlıyorsanız nişan veya söz masası için salondaki kendi masanızı kullanabilirsiniz veya pleksi masa kiralayabilirsiniz .

Ürünlerimiz stoklarla sınırlı olup son günleri beklemeden rezervasyon yaptırabilirsiniz , müşteri temsilcilerimiz rezervasyon kaydını oluşturacak ve organizasyon gününü planlayacaktır .

Bireysel ve kurumsal bir çok firma ile masa ve sandalye kiralama konusunda çalıştık . Profesyonel ekibimiz , garsonlar , karşılama host ve hostesleri organizasyon günü size destek sağlayacaktır . Organizasyonlarda görev alacak kalifiye personel desteğide sağlamaktayız .

İhtiyaç duyduğunuz tüm hizmetleri tek bir elden almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz .
 

 

Bizi Sosyal Medya hesaplarımızdan takip edin ...

                  

Soğukpınar mah. Ihlamur cad. No: 33/B Çekmeköy - İstanbul Tel , Whats app : 532 577 16 15

(Ofisimize gelmeden önce Telefon ve Whats app ile arayarak randevu alınız)

 CEYDA ORGANİZASYON