CENAZE YEMEK HİZMETİ

Cenaze Yemekleri cenaze günü evinize gelen kişilere veya arzuya göre cenaze defin sonrası belirlenen bir lokasyonda servis işlemi yapılmaktadır .

Cenazede hangi yemekler yapılır derseniz çorba , et kavurma , pilav , içecek , tatlı şeklinde bir menü oluşturulabilir . Menü içerisine

ekleme veya menü içerisinden çıkarma işlemi yapılabilir . Gram hesabı kişi başına porsiyon sayısı hesaplanır.

Yemekler ısıya dayanıklı termobox kutular aracılığıyla taşınır . Dua okunup yemek kısmına geçinceye kadar yemekler sıcaklığını korur .

İsteğe bağlı olarak porselen tabak veya kağıt servis tabakları ile servis edilir . Metal çatal bıçak veya kullan at çatal bıçak seti kullanılmaktadır .

Taziye evine ne yemek yapılır derseniz bu üzücü günlerde elimizden geldiğince komşumzu düşünüp evde kendimiz için yaptığımız

yemekleri paylaşabiliriz .

İFTAR , MEVLİT YEMEK HİZMETİ

İftar ve Mevlüt için menü olarak bir sınırlamamız bulunamamaktadır . İstediğiniz yemekler sıcak olarak servis edilmektedir .

Paketli iftar ,mevlüt yemekleri olarakta hizmetimiz vardır .

VEFAT YILDÖNÜMLERİNDE YEMEK HİZMETİ

Vefat eden yakınlarınızın seneyi devriyelerinde  vereceğiniz yemek hizmetlerinde catering ekipmanlarımız ve profesyonel ekibimizle hizmet vermekteyiz.

LOKMA DÖKÜLÜR ...

Vefatlarda , mevlütlerde ,  vefat yıldönümlerinde , açılışlarda , sünnetlerde ,  hayır işlerinde Lokma döktürülür .    İsteğinize göre fındık lokma veya

halka lokma şeklinde  üretim yapılmaktadır .  İstanbul’un tüm semtlerine lokma döküm hizmetimiz bulunmaktadır .

Mevlit hediyelikleri

Bizi Sosyal Medya hesaplarımızdan takip edin ...

                  

Soğukpınar mah. Ihlamur cad. No: 33/B Çekmeköy - İstanbul Tel , Whats app : 532 577 16 15

(Ofisimize gelmeden önce Telefon ve Whats app ile arayarak randevu alınız)

 CEYDA ORGANİZASYON